Clanul [TaG][TeaM]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clanul [TaG][TeaM]

Clanul [TaG]-[TeaM] este un clan cu pretentii mari, reguli normale si care se respecta . KILL OR BE KILLED
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre cereri !!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cr!sty
Admin
Cr!sty


Mesaje : 381
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Despre cereri !!!! Empty
MesajSubiect: Despre cereri !!!!   Despre cereri !!!! Icon_minitimeLun Ian 18, 2010 7:23 pm

Cererile vor fi aprobate sau respinse in cel mult 3 zile !!! Daca cineva nu va fi acasa in intervalul asta ...acea persoana nu va mai trebui sa dea pro sau contra chiar daca e decisiva chestiunea asta !!!
De exemplu : eu nu sunt acasa si sunt 3 pro si 3 contra ....Se va astepta pana vin eu acasa si voi da eu decisiva !!!
De exemplu : eu nu sunt acasa si sunt 3 pro si 2 contra ....Atunci automat se va da PRO !!! DECI DACA EU NU SUNT ACASA TOT CERERE APROBATA VA FI INDIFERENT DE PAREREA MEA DINTR-O TARA STRAINA SAU DE UNDEVA DE UNDE NU VOI AVEA CALCULATOR !!!!!
Sus In jos
https://tag-team.forumgratuit.ro
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Despre cereri !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Despre cereri !!!!   Despre cereri !!!! Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:16 am

Eu zic sa facem atlfel..adik asa...cati membri suntem in claan de ex suntem 5..si unu vrea clan..trebuie sa aiba macar 3 voturi pro....daca suntem 6 sa aiba macar 4 voturi..ceva de genu..ca sa fie mai bine de juma de clan de acord...dar daca toti adminii zic contra ne supunem cum zic adminii
Sus In jos
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Despre cereri !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Despre cereri !!!!   Despre cereri !!!! Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 8:17 pm

nush daca e corect cand suntem 5 daca ai 3 pro si 2 contra sa fii afara..
Sus In jos
Cr!sty
Admin
Cr!sty


Mesaje : 381
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Despre cereri !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Despre cereri !!!!   Despre cereri !!!! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 5:06 pm

/ Closed
Sus In jos
https://tag-team.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Despre cereri !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Despre cereri !!!!   Despre cereri !!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre cereri !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DeSprE SerVeR !!!
» Salut la toti ! ! !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clanul [TaG][TeaM] :: Anunturi-
Mergi direct la: