Clanul [TaG][TeaM]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clanul [TaG][TeaM]

Clanul [TaG]-[TeaM] este un clan cu pretentii mari, reguli normale si care se respecta . KILL OR BE KILLED
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parasire clan !!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Cr!sty
Admin
Cr!sty


Mesaje : 381
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 11:33 am

7up*cOx si cu F@N au parasit clanul pentru motivul : Ca noi l-am sters pe OaKy de la membrii (pentru ca nu posta nimic si noi aveam subiecte care nu le puteau vedea decat membrii) si pentru ca 7up*cOx era prea stresat sa mai faca fata modificarilor si sa ne ajute sa facem clanul fain !!!!
Sus In jos
https://tag-team.forumgratuit.ro
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:18 am

Suspect Eu zic sa facem o lista cu membri care parasesc clanu si motivul..si in caz ca vor intoarcerea sa luam in consoderare si dc au parasit clanul
Sus In jos
F@N

F@N


Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/01/2010

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:32 pm

Mei Cr!sty sa stii ca nu este cazut sa postezi toate tampeniile pe forum de exemplu care o fost treaba cu OaKy si asa mai departe.....
Sincer sa iti spun acest topic l-ai creat din ciuda sau nush cum sa iti spun sa fie pe intelesu tau......
Dar oricum se vede ca nu prea stii multe dupa cate am citit eu pe acest forum....
Sa stergi un player ptr ca nu a postat nimik.....hai ca o fost tare faza....nu este obligat sa posteze ceva daca nu vrea......
Si daca vrei sa nu vada ceilaltzi membrii ai Forumului ce vb voi ar trebuii sa vb prin PM`uri
Sus In jos
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:53 pm

mai nush care e treaba..dar ar fi frumos sa discutati pe mess..si sa nu va mai ascundeti
Sus In jos
dx$ak47

dx$ak47


Mesaje : 279
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 26
Localizare : ☯☯☯☯

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: raspunsss   Parasire clan !!! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 7:18 pm

Da, cum a zis si hiplynk mai bine nu ne bagam ;>>
Sus In jos
Cr!sty
Admin
Cr!sty


Mesaje : 381
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 9:30 pm

deci nu e treaba ca nu a postat adica si asta , dar era inactiv !!!X(
Sus In jos
https://tag-team.forumgratuit.ro
dx$ak47

dx$ak47


Mesaje : 279
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 26
Localizare : ☯☯☯☯

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: raspunsssss   Parasire clan !!! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 9:37 pm

F@N LOGIC CA TU STI MAI MULTE TU AI 18 ANI IAR NOI AVEM 12 RESPECTIV 14 ASCA GURA MICA...
Sus In jos
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 11:08 am

Ba..daca el vrea sa se intoarca..dc sa nu ii dam o sansa...bine inbteles daca vrea sau daca nu sa nu ne injuram ca prostii...sa vorbim civilizat
Sus In jos
*elemenT^

*elemenT^


Mesaje : 131
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Brasov

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Parasire clan   Parasire clan !!! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 11:08 pm

F@nu mami nush.....akm dak pt niste KAKATURI din astea va certati sa Suspect No nush....parca suntem un caln nu suntem uniti sau ce naiba??? Sad
Sus In jos
Cr!sty
Admin
Cr!sty


Mesaje : 381
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:12 am

Gata....T.C.
Sus In jos
https://tag-team.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Parasire clan !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parasire clan !!!   Parasire clan !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Parasire clan !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de a intra in clan pentru vara mea.
» Cerere de a intra in clan.
» Cerere De Intrare In Clan
» Cine iese afara din clan
» Cerere de intrare in clan *DnK-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clanul [TaG][TeaM] :: Anunturi-
Mergi direct la: