Clanul [TaG][TeaM]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clanul [TaG][TeaM]

Clanul [TaG]-[TeaM] este un clan cu pretentii mari, reguli normale si care se respecta . KILL OR BE KILLED
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Descpre echipe

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 7:51 pm

Eu zic ca atunci cand avem timp...sa intram oti membrii pe server...si sa facem echipele pt clan...adica sa vedem cine cu cine merge pe un traseu...si sa le facem asa incat sa ne completam reciproc defectele...ce ziceti?
Sus In jos
Na'Vi

Na'Vi


Mesaje : 127
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 3:21 pm

da, doar ca toti jucam cam la fel...doar sa facem combinatii cu armele de ex eu joc mai bine cu awp eu mai bine as sta singur decat sa atraga unu cu m4a1/AK47 de langa mine atentia unui CT/T (o sa ma omoare pe mine dak vede ca am awp) cand eu as putea sa`l omor de la distanta fara ca macar sa ma vada...
Sus In jos
Zh3r0

Zh3r0


Mesaje : 100
Data de inscriere : 04/02/2010

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 5:24 pm

Ideia nu e rea desi...nu inteleg tare bn la ce vrei sa te referi lol! lol!
Sus In jos
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 6:58 pm

eu inteleg...dar e bn sa fii cu cineva ca de ex...el se duce inainte si tu stai ascuns si il urmaresti
si daka iese cineva tu ii dai...Very Happy
Sus In jos
Na'Vi

Na'Vi


Mesaje : 127
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 4:49 pm

asta`i altceva...doar sa nu atraga atentia aiurea ...sau daca sunt mai multi la fel mai bine ne retragem la un X sau undeva...
Sus In jos
Hyplink

Hyplink


Mesaje : 316
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 7:11 pm

eu zic ca e bine sa ne alegem cu atentie coechipierii..,si la antrenamente sa jucam la fel pe echipe
Sus In jos
Continut sponsorizat





Descpre echipe Empty
MesajSubiect: Re: Descpre echipe   Descpre echipe Icon_minitime

Sus In jos
 
Descpre echipe
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clanul [TaG][TeaM] :: Anunturi-
Mergi direct la: